OLANS GROUP » БИЗНЕСУ – Ликвидация бизнеса 1

Чому взагалі потрібно закривати бізнес?

Необхідність офіційної ліквідації перш за все фінансове питання. Хоча в законодавстві і закріплений обов’язок закрити бізнес після фактичного припинення його діяльності, жодних санкцій за це не передбачено. Однак, діяльність підприємства завжди означає витрати.

Юридичні особи повинні мати директора, юридичну адресу, вести бухгалтерській облік та оплачувати послуги бухгалтера. Все це потребує коштів – директору потрібно виплачувати зарплату та сплачувати за нього податки, оренда юридичної адреси – ще одна немаловажна стаття витрат, тощо.

Фізичні-особи підприємці повинні сплачувати ЄСВ в розмірі мінімум 22% від мінімальної заробітної плати.

Зазвичай ліквідувати бізнес офіційно набагато простіше та дешевше ніж підтримувати його в формально-діючому стані.


Способи закриття бізнесу

Існує два способи як позбутися бізнесу – процедура ліквідації (для ФОП та ЮО) та продаж корпоративних прав (лише для ЮО). Продаж корпоративних прав не є фактичною ліквідацією, а має на увазі зміну власника ЮО. Більш детально дізнатись про обидва способи ви можете нижче та на сторінці відповідних послуг – ліквідація ФОП та ліквідація ТОВ (як найбільш розповсюдженої форми ЮО).

Закриття ФОП

Фізична особа-підприємець – найрозповсюдженіша форма підприємництва в Україні. Це пов’язано із багатьма факторами, наприклад із швидкою процедурою відкриття\закриття.

Більше того, доволі часто підприємці змушують своїх найманих працівників створювати ФОП замість прийняття на роботу в якості повноцінного співробітника (це робиться з метою мінімізації оподаткування).

У 2017 році усіх ФОП зобов’язали сплачувати ЄСВ у розмірі 22% незалежно від того, чи отримується прибуток, чи ні, тому питання закриття ФОП є досить актуальним. Більш детально ви можете дізнатися про ліквідацію ФОП на сторінці відповідної послуги.

Ліквідація юридичної особи

Юридична особа має вкрай тривалу та складну процедуру ліквідації. Така процедура включає в себе проходження податкової перевірки, перевірки в пенсійному фонді та інші процедури, в залежності від організаційно-правової форми.

Зважаючи на складність процедури ліквідації, допущення технічних чи юридичних помилок може призвести до затягування процедури закриття (яка може йти роками). Окрім цього, існує ще один спосіб закриття – продаж корпоративних прав. Така процедура не є фактичною ліквідацією, вона передбачає продаж компанії іншому власнику (разом з основною кількістю обов’язків)

Дізнатися детальніше про процедуру ліквідації юридичної особи ви можете звернувшись до Olans Group. Окрім цього, ви можете детальніше дізнатись про ліквідацію ТОВ на відповідній сторінці послуги.  


Ціна за наші послуги:

Оплата наших послуг за ліквідацію ФОП – 1200 гривень.

Оплата наших послуг за ліквідацію ТОВ – 1800 гривень.

Консультація з питань оформлення й підготовки договору – безкоштовно!

Звертайтесь зараз й отримайте безкоштовну консультацію!


Чому ми? 

     ☑   Olans Group 3 роки працює з інноваційними компаніями, які заробляють гроші на створення та застосування інтелектуальної праці по всьому світу.

     ☑   Ми розвиваємо власний хардварний стартап Raccoon.World, який у 2017 році вийшов на ринок VR / AR і реабілітології.

     ☑   Консультуєм та менторим більш ніж 10 стартапів у сфері розробки ігор, booking й інтернет-маркетингу.

     ☑   Ми – члени Startup.Network, WeGame, ComicCon і співпрацюємо з американськими менторами в сфері IT, VR / AR, Innovations in business, які підтримують наших клієнтів при виході на міжнародні ринки.Інші наші послуги

  • Реєстрація ФОП в Україні;
  • Реєстрація ТОВ в Україні;
  • Закриття ФОП в Україні;
  • Закриття/ліквідація ТОВ в Україні.

Звертайтесь, будемо раді вам допогти!


Отримати безкоштовну консультацію

Обратная связь