OLANS GROUP » БИЗНЕСУ – Претензионно-исковая работа 1

Звернись до Olans Group – виграй справу в суді!

В конфліктних ситуаціях існує два способи вирішити розбіжності – домовитись або подати до суду для вирішення питання. Позасудовий спосіб є більш популярним, оскільки не потребує додаткових грошових та часових витрат, але не завжди гарантує виконання зобов’язань. Судовий спосіб є набагато надійнішим.


Чому мені краще звернутись до суду ?

Судове рішення на вашу користь – офіційне визнання державою вашої правоти в даному конкретному спорі. Таке рішення може буте оскаржене лише до суду вищої інстанції.

Судове рішення, що набрало законної сили – обов’язкове для виконання на території України усіма суб’єктами. У разі невиконання судового рішення застосовується державний примус, тобто рішення виконується у примусовому порядку (що неможливо при позасудовому вирішенні спорів).

Навіщо мені юристи ?

Для вирішення питання в суді необхідно досконало знати законодавство, правильно складати та вчасно подавати документи (заяви, клопотання, тощо). Від того наскільки якісно будь складені документи та виконані усі необхідні дії буде залежати вирок суду.

Компанія Olans Group допоможе вам виграти справу у суді максимально швидко та з найбільшою ефективністю! Ми супроводжуємо справу від моменту подачі претензії до моменту виконання рішення, та запропонуємо вам найбільш лояльний та результативний варіант дій. Окрім цього, ми також повідомимо вам, якщо в вашому випадку звертатись до суду немає сенсу і ви лише витратите зайві кошти.


Ціна за наші послуги:

    Юридичний супровід під час претензійно-позовних послуг оплачується погодинно, за ставкою 700 грн/годину.

Консультація з питань оформлення й підготовки договору – безкоштовно!

Звертайтесь зараз й отримайте безкоштовну консультацію!


Чому ми

     ☑   Olans Group 3 роки працює з інноваційними компаніями, які заробляють гроші на створення та застосування інтелектуальної праці по всьому світу.

     ☑   Ми розвиваємо власний хардварний стартап Raccoon.World, який у 2017 році вийшов на ринок VR / AR і реабілітології.

     ☑  Консультуєм та менторим більш ніж 10 стартапів у сфері розробки ігор, booking й інтернет-маркетингу.

     ☑  Ми – члени Startup.Network, WeGame, ComicCon і співпрацюємо з американськими менторами в сфері IT, VR / AR, Innovations in business, які підтримують наших клієнтів при виході на міжнародні ринки.


Отримати безкоштовну консультацію

Обратная связь