OLANS GROUP » Реєстрація ТМ в США 1

Реєстрація ТМ в США

Торгова марка –унікальне позначення, що асоціюється у клієнтів з власником та його продуктом. Створюючи репутацію собі та компанії не варто забувати про конкурентів та зловмисників, які зможуть скористатися результатами вашої праці, присвоївши собі елементи вашої впізнаваності. Захистити вас зможе зареєстрована Торгова Марка!

Навіщо реєструвати ТМ в США?

ТМ захищає позначення лише в країні, в якій вона зареєстрована. Для ведення бізнесу закордоном треба реєструвати ТМ в кожній країні, де плануєте працювати чи маєте споживачів.

США – одна з найрозвинутіших країн світу, на території якої знаходяться безліч найкрупніших сервісів та компаній (Google та Play Market, Apple та ін.) та велика цільова аудиторія для майже будь-якого бізнесу. Більше того, в Америці є штати (наприклад Делавер), що за своїми умовами оподаткування близькі до офшорів.

Зважаючи на вищевказане, США – одна з найпопулярніших країн для бізнесу, і відповідно для реєстрації ТМ.

Чому саме ми?

Юридична компанія Olans Group має багаторічний досвід врегулювання питань в сфері інтелектуальної власності, а реєстрація ТМ – одна з найпопулярніших послуг. Ми працюємо з компаніями, що виходять та вже вийшли на міжнародний ринок, тому досконало знаємо всі нюанси, з якими доведеться зіткнутися в процесі реєстрації. Звертаючись до Olans Group – ви отримуєте безкоштовну консультацію від майстрів своєї справи та якісно надані юридичні послуги.

Особливості реєстрації ТМ в США

Існує багато способів реєстрації ТМ в США. Її можна зареєструвати подавши документи нарочно чи онлайн, реєструвати ТМ по мадридській системі чи по національній процедурі.

В Сполучених Штатах заявника та його ТМ ретельно перевіряють перед тим, як видати свідоцтво про реєстрацію. Це стосується і самої ТМ на предмет схожості з іншими, вже зареєстрованими ТМ, і мети, з якою така ТМ реєструється.

Що перевіряється при реєстрації:

  • Відповідність ТМ та заявки формальним вимогам;
  • Мета реєстрації ТМ;
  • Відповідність вказаних даних дійсності (наприклад, якщо ТМ реєструється як використовувана в комерційних цілях – необхідно надати докази такого використання);
  • ПЧи порушує ваша ТМ права третіх осіб;

Наші послуги з реєстрації ТМ в США

Безоплатна консультація з питань підготовки та реєстрації ТМ в США ; Визначення класів МКТУ для реєстрації ТМ в США;
Проведення пошуку на схожість вашої ТМ в США; Проведення реєстрації ТМ по національній процедурі або за мадридською системою;
Представлення ваших інтересів органі реєстрації ТМ в США (USPTO).

Ціни на наші послуги

Ціна за реєстрацію буде складатися з двох частин: офіційних виплат за реєстрацію та оплата наших послуг.

Виплати за реєстрацію залежать від типу заявки, які в свою чергу відрізняться об’ємом даних стосовно заявника та ТМ, які необхідно вказати при подачі заявки на реєстрацію. Виплати становлять 225/275/400 $ США за кожен клас товарів/послуг.

Оплата наших послуг включає в себе 250$ за подачу заявки, юридичний супровід що коштує та 1500 грн./год. та оплату послуг патентних повірених, якщо це необхідно за національною процедурою.


Інші популярні послуги

Реєстрація ТМ в закордоном; Розробка договорів між учасниками проекту, інвесторами та підрядниками;
Реєстрація корисної моделі в Україні. Підготовка договору про створення за замовленням і використання об’єкта права інтелектуальної власності.

Задати питання/замовити послугу

Обратная связь