OLANS GROUP » СТАРТАПАМ – Помощь при выходе на кикстартер+поиске инвесторов 1

Уникни проблем із Kickstarter – звернись до професіоналів!

Kickstarter -найпопулярніший в світі сайт фінансування творчих чи будь-яких інших проектів за схемою краудфандингу. За час існування кікстартеру людьми по всьому світу були профінансовані тисячі проектів. Але набагато більша кількість проектів не отримали достатнього фінансування чи взагалі не були допущені до нього.

І якщо невдачу компаній, які не зібрали достатньо коштів на Kickstarter ще можна пояснити невдалою ідеєю, не цікавістю чи банально жадністю творців, які виставили занадто велику суму коштів для збору, то як пояснити компанії, що були відмінені чи недопущені до Kickstarter ? Адже здавалося б, нічого складного в запуску проекту на Kickstarter немає ? Не все так просто.


Тонкощі запуску Kickstarter компанії

Як і будь яка компанія, Kickstarter має свої правила та вимоги до проектів. Для українських стартапів однією з найголовніших вад будуть наступні правила:

  1. Kickstarter діє лише в 22 країнах світу. Сам проект може стосуватися будь-якої країни, але розпочати компанію може лише постійний резидент однієї з цих 22 країн;
  2. Компанія може розпочинатися як юридичною так і фізичною особою, але юридичну особу обов’язково повинна представляти фізична особа, що відповідає вимогам Kickstarter;

Окрім цього, існує ще велика кількість нюансів при виході на Kickstarter, починаючи з інвестицій та закінчуючи оподаткуванням. Компанія Olans Group з радістю допоможе вам розібратися у всіх тонкощах та зробити все найкращим для вас чином!


Пошук інвесторів

Нерідкою є ситуація, коли компаніям потрібні початкові інвестиції, тобто інвестиції до початку Kickstarter компанії чи навіть після її проведення. Знайти інвестиції, особливо на початковій стадії проекту буває вкрай важко, але компанія Olans Group зробить усе можливе, щоб ви знайшли свого інвестора..Ціни на наші послуги:

   Консультації / підготовка договору з іноземним елементом 1300 грн./год.
   Консультації / підготовка договору за українським законодавством 700   грн./год.

* Зазвичай підготовка договору займає приблизно 3-4 години в залежності від умов договору.

Консультація з питань оформлення й підготовки договора – безкоштовно!

     Звернись зараз й отримай безкоштовну консультацію!


Чому ми 

     ☑  Olans Group 3 роки працює з інноваційними компаніями, які заробляють гроші на створення та застосування інтелектуальної праці по всьому світу.

     ☑  Ми розвиваємо власний хардварний стартап Raccoon.World, який у 2017 році вийшов на ринок VR / AR і реабілітології.

     ☑   Консультуєм та менторим більш ніж 10 стартапів у сфері розробки ігор, booking й інтернет-маркетингу.

     ☑  Ми – члени Startup.Network, WeGame, ComicCon і співпрацюємо з американськими менторами в сфері IT, VR / AR, Innovations in business, які підтримують наших клієнтів при виході на міжнародні ринки.


Отримати безкоштовну консультацію

Обратная связь