OLANS GROUP » НАВІЩО СТАРТАПАМ ЮРИСТИ? 1

Підготовлено працівниками

ТОВ «Оланс Груп»

 

НАВІЩО СТАРТАПАМ ЮРИСТИ?

    На сьогоднішній день, немає майже жодної організації, яка б не користувалася послугами юриста. Так, благополуччя вашого проекту багато в чому залежить від наявності юридичної підтримки, адже рано чи пізно наступає момент, коли ви вже не можете самостійно вирішити проблеми. Відповідно, роль юриста, який консультує, застерігає та стежить за змінами законодавства, дуже важлива.

      Разом з тим, є велика кількість скептиків, для яких послуги юристів лише зайві витрати. Як правило, це триває до того моменту, коли контрагент поведе себе недобросовісно, споживач почне відстоювати свої права або ж нагрянуть контролюючі органи. Ми ж переконані, що як мінімум юрист на аутсорсі – необхідність кожного бізнесу. Аргументуємо це наступними факторами.

Топ-5 причин навіщо потрібні юристи: 

  1. Економія часу. Окрім правових питань, які потребують вирішення, у підприємства, будь то стартап чи компанія, що вже стабільно розвивається, є ряд більш важливих задач, що потребують вирішення. Тож краще зайнятися бізнесом (просуванням, маркетингом), а юридичну роботу залишити професіоналам.
  2. Компетентність. Ще один плюс в сторону правників. Без підготовки в силі-силенній українського чи іноземного законодавства складно розібратися та прийняти правильне рішення. Зміни в законодавстві України вносяться практично постійно. Якщо в інших країнах це відбувається кілька разів на рік, то у нашій – щодня з’являються нові нормативно-правові акти або їх зміни. Окрім того, поклавшись лише на себе, ви можете вивчати на онлайн-ресурсах неактуальну інформацію, а консультація юриста про останні нововведення в сфері права дасть змогу аналізувати і робити прогнози на майбутнє.
  3. Можливість бути попередженим. Так, ви можете бути підкованим в юридичних питаннях ведення вашої справи, але не знати особливості застосування норм на практиці. Юрист же, який супроводжує бізнес, як ніхто інших зможе підказати як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, уникнути можливих ризиків, а також розповість про нюанси вирішення конкретного питання. Наприклад, в законі ви знайдете лише істотні умови того чи іншого договору, але для продуктивної співпраці та ефективного налагодження відносин важливо дуже детально прописати права та обов’язки контрагента, а майже кожен випадок в юридичній практиці – унікальний.
  4. Швидке реагування на проблему. В підприємницькій діяльності бувають випадки, коли проблема не може чекати, «відповідь потрібно дати тут і зараз». Тут і стане в нагоді компетентний юрист, який дасть відсіч і контролюючим органам, і недобросовісним партнерам, і незадоволеним клієнтам.
  5. Професійні зв’язки юриста. Юрист має ділові контакти з особами, які мають істотну роль в процесі вирішення спорів. До таких осіб належать оцінювачі, експерти, нотаріуси, адвокати та інші, без яких не можна прийти до бажаного результату. Людина, яка тільки що занурилась в процес вирішення своєї першої, але специфічної проблеми, не може звернутися саме до того, хто їй допоможе.

      Саме тому, коли ви прийняли рішення відкрити новий бізнес, починаєте використовувати найману працю, укладаєте договори, ведете переговори з партнерами, плануєте законно оптимізувати оподаткування або розвивати нові ідеї – подумайте над питанням: «А чи потрібен моєму бізнесу юрист?».

Переконані, компетентний юрист є кращим захистом інтересів вашої фірми.

Задати питання/замовити послугу

Обратная связь

 

 

 

КОНТАКТИ
КОНТАКТИ
вул. Обсерваторна, 21 А, 2 пов.,м. Київ, Україна, 04053

+38 (096) 460 92 98,
+38 (063) 518 17 52.

Зворотній зв’язок

Обратная связь