OLANS GROUP » 9. ТОП ПОПУЛЯРНИХ ПОСЛУГ – Реєстрація ТМ та корисної моделі у США та Україні 1


Захисти свою інтелектуальну власність вже сьогодні!

 

Інтелектуальна власність (Intellectual property) – результат інтелектуальної, творчої діяльності однієї людини чи кількох осіб.

 

Інтелектуальна власність – широке поняття, воно включає в себе такі види власності як торгова марка, корисна модель, промисловий зразок та інші, які потребують державної реєстрації для здійснення захисту, а також наприклад авторське право, що захищається з моменту створення та не потребує реєстрації для здійснення захисту.


Отже, виходячи з вищевказаного, можна зробити висновок про те, що захист інтелектуальної власності потрібен будь-якій особі, яка щось створює, виробляє чи надає послуги. Розглянемо детальніше кожен різновид інтелектуальної власності.

 


Торгова марка

Торгова марка – унікальне зображувальне чи текстове позначення, що асоціюється у клієнтів з власником та його продуктом, наприклад ТМ Фанта з її логотипом асоціюється з її виробником – Кока-кола. Для захисту такого унікального позначення його необхідно спочатку зареєструвати.

ТМ діє лише в тій країні, в якій вона була зареєстрована. Зазначимо, що умови реєстрації відрізняються для кожної країни. Більш детально про це ви можете дізнатись на  наших сторінках з відповідними послугами – реєстрація ТМ в Україні, в США чи закордоном.

 


Корисна модель

Корисна модель – це результат творчої діяльності людини в галузі технологій, а саме – це новий зовнішній вигляд (форма, конфігурація, колір) промислового виробу (пристрою).

Для отримання захисту вашої корисної моделі також необхідно її зареєструвати (отримати патент). Захист запатентованої корисної моделі здійснюється лише в країні патентування. Дізнатися більш детально про патентування корисної моделі ви можете на сторінці відповідної послуги чи скориставшись зворотнім зв’язком.

 


Захист інших видів інтелектуальної власності

Окрім вищезазначених видів інтелектуальної власності існують і інші – винахід, авторське право та промисловий зразок. Вони мають певну специфіку та менш розповсюджені, ніж ТМ чи корисні моделі, або мають альтернативні державній реєстрації способи захисту. Дізнатися про них детальніше ви можете на сторінках присвячених відповідним послугам чи скориставшись зворотнім зв’язком із нами.

 


Чому саме ми ?

Юридична компанія Olans Group має багаторічний досвід врегулювання питань в сфері інтелектуальної власності. Ми працюємо з компаніями, що виходять та вже вийшли на міжнародний ринок, тому досконало знаємо всі нюанси, з якими доведеться зіткнутися в процесі реєстрації та захисту інтелектуальної власності.

Звертаючись до Olans Group – ви отримуєте безкоштовну консультацію від майстрів своєї справи та якісно надані юридичні послуги.

 


Передача прав на інтелектуальну власність

Незалежно від різновиду інтелектуальної власності права на неї можна передати іншій особі чи особам. У випадку, коли здійснюється така передача прав, її обов’язково потрібно закріпити документально – договором та актом прийому-передачі.

 


Оплата наших послуг

Підсумкова ціна за наші послуги буде відрізнятись в залежності від виду інтелектуальної власності. Докладніше про ціни на кожну окрему послугу ви можете дізнатись на сторінці відповідної послуги.

У випадку необхідності укладання договорів, пов’язаних з передачею / створенням об’єкту ІВ ціна за підготовку таких договорів буде складати:

 

Вид грн./год.
  • Підготовка договору з іноземним елементом 
  • Підготовка договору по українському законодавству
1300
700

* Зазвичай підготовка договору займає приблизно 3-4 години в залежності від умов договору.


Задати питання/замовити послугу

Обратная связь