OLANS GROUP » NDA 1


Захисти свою конфіденційну інформацію – уклади NDA

 

     Під час будь-якої співпраці партнери обмінюються інформацією. Майже завжди така інформація включає в себе відомості, які один із партнерів не бажає розголошувати –  наприклад умови співпраці, контактні дані клієнтів, внутрішню інформацію та ін.

     Особливо критично це питання стоїть для великих компаній,  компаній розробників програмного забезпечення чи стартапів. Для захисту такої інформації укладається договір NDA.


Особливості укладання NDA

     У зв’язку з тим, що договір NDA використовується в майже всіх сферах діяльності людини, фактичний зміст договору сильно відрізняється для кожного окремого випадку. Це пов’язано з тим, що перелік інформації, що буде визначена конфіденційною, має чітко прописуватися в договорі. Звичайно, що конфіденційна інформація ріелторської компанії та компанії, що займається розробкою програмного забезпечення буде сильно відрізнятись.

     Важливою умовою є також умови та способи захисту конфіденційної інформації, санкції передбачені за її розголошення.


 

Чому саме ми ?

     Юридична компанія Olans Group має багаторічний досвід врегулювання питань в сфері інтелектуальної власності. Ми працюємо з компаніями, що виходять та вже вийшли на міжнародний ринок, стартапами та розробниками ПЗ, для яких розголошення конфіденційної інформації співробітниками або партнерами може призвести до вкрай негативних наслідків.

     Саме тому ми досконало знаємо всі нюанси, з якими доведеться зіткнутися в процесі укладання NDA та того, як це вплине на захист інформації в майбутньому.

     Звертаючись до Olans Group – ви отримуєте безкоштовну консультацію від майстрів своєї справи та якісно надані юридичні послуги.

 


Послуги з підготовки договору NDA

Безоплатна консультація з питань оформлення та підготовки такого договору Вдосконалення та внесення правок в аналогічні договори, які надав клієнт
Розробка договору з урахуванням індивідуальних побажань сторін Ведення переговорів з вашим партнером з приводу умов договору


Також ми надаємо такі послуги


 


Ціни на наші послуги

  1. Підготовка договору з іноземним партнером – 1300 грн./год.
  2. Підготовка договору між резидентами України – 700 грн./год.

* Зазвичай підготовка договору NDA займає приблизно 1-2 години в залежності від умов договору.

Задати питання/замовити послугу

Обратная связь